KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144052
nr 1614 4052
Ivor Philips. Signerad, daterad 1990, bygata. Olja på pannå, 90x190 cm, yttermått inklusive ram: 100x193 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:16:10
500 kr
600 kr